Tetovanie a kerky pre odvážnych

Kerky na krku

Tetovanie volia ľudia vtedy, keď chcú svoje telo ozdobiť niečím, čo im zostane na celý život. Na tele sa nachádza mnoho miest, kam si môže človek tetovanie dať spraviť. Niektoré z nich sú bežnému oku skryté, iné vidno už z diaľky. Tetovania na krku rozhodne patria do druhej skupiny.

Tetovanie na krku je jedným z tých, ktoré si nemôže dovoliť každý. Ľudia, ktorí počas dňa zastávajú nejakú dôležitú, formálnu funkciu, by takéto tetovanie mohli zvoliť pravdepodobne len veľmi ťažko. Práve na takýto fakt treba myslieť aj v mladosti. Ak človek plánuje kariéru vo funkcii, pri ktorej by mohlo byť viditeľné tetovanie na príťaž, rozhodne by mal zvoliť na tetovanie nejaké iné miesto. V prípade, že mladý človek nevie, čo bude jeho povolaním v budúcnosti, tiež by nemal tetovanie na krku voliť. Jeho odstránenie by si vyžiadalo mnoho energie a financií.

Tetovanie na krk je teda vhodné pre tých, ktorí sú voľní a neobmedzujú ich žiadne spoločenské normy. Ide najmä o umelcov alebo hudobníkov. Ak sa dá človek tetovať na krk, obyčajne ide o tetovanie vzadu na krku. Čo sa motívov tetovaní v tejto časti krku týka, je len na človeku, čo konkrétne si zvolí. Od menších nápisov, cez čísla až po obrázky. Druhým miestom na krku, kde sa tetovanie hodí, je miesto pod uchom na boku krku. Takéto tetovanie naozaj vidno už z diaľky a preto si treba tetovanie na tomto mieste naozaj premyslieť. To, pre aké konkrétne tetovanie na krku sa človek rozhodne je opäť len na ňom.

Tetovanie na krku vie naozaj zaujať. Jeho aplikáciu si však treba naozaj rozmyslieť a zvážiť. Myslieť treba na to, že tetovanie je na celý život a ak by malo tetovanie niekedy stáť v ceste kariére alebo spoločenskému životu, rozhodne sa ho neoplatí na krk dávať.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Aké tetovanie si vybrať?, Kam sa dať tetovať? a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.