Tetovanie a kerky pre odvážnych

Kerky na ruku

Ruky sú časti tela, ktoré použijeme denne niekoľko tisíckrát. Potrebujeme ich k obliekaniu, jedeniu, pitiu, ale aj k zábave, či práci. Okrem toho, že nám ruky slúžia v bežnom živote, dajú sa ozdobiť pre estetický dojem. Jednou z možností je tetovanie.

Tetovanie na rukách môže byť naozaj minimalistické, ale pohodlne môže dosiahnuť aj obrovské rozmery. K tým najmenším a najnenápadnejším tetovaniam patria kerky na prstoch. Obyčajne si dávajú takéto tetovania robiť ženy. Ide najčastejšie o kerky v tvare prsteňov a v motívoch prevládajú slová, či už mená alebo iné, pre človeka významné, skupiny hlások.

Veľmi populárne sú dnes aj tetovania na predlaktiach. Tu si dávajú ľudia kerky, ktoré obyčajne pre nich niečo znamenajú a chcú ich ukazovať vždy, keď môžu. Na druhej strane sa však dajú pohodlne, v prípade potreby, zakryť dlhým rukávom. Na predlaktie sa taktiež hodia rôzne citáty alebo nápisy.

Veľkým extrémom medzi kerkami sú takzvané „sleeve“ tetovania. V takomto prípade ide o tetovania, ktoré vyzerajú ako dlhý rukáv. Tiahnu sa od ramena, až po zápästie a v prípade takéhoto tetovania treba povedať, že nejde o umelecké dielo, ktoré sa hodí pre každého. Okrem toho, že sú takéto kerky naozaj drahé, sú aj časovo náročné a môžu si ich dovoliť len naozaj nezávislí ľudia.

Ak túžite po tetovaní na ruku, nič vám nestojí v ceste. Treba si len vybrať to správne a navštíviť nejaké tetovacie štúdio a dať si motív tetovania zvečniť.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Kam sa dať tetovať?, Tetovania - inšpirácie, Tetovanie na chvíľu a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.