Tetovanie a kerky pre odvážnych

Tetovanie motívy

Tetovania dnes zdobia čoraz viac ľudí. Už nie sú takým tabu ako kedysi. Okrem toho, nepredstavujú nové tetovacie techniky, pri správnej hygiene, takmer žiadne zdravotné riziko a preto sa pri nich ľudia neboja vystaviť svoje telo ihle. Ak sa človek pre tetovanie rozhodne, mal by si vybrať motív, ktorý mu bude blízky a bude s ním spokojný po celý život.

Ľudia dnes vo veľkom volia pri tetovaniach rôzne abstraktné motívy. Obyčajne ide o rôzne vlny alebo kruhy. Populárne sú aj abstraktné kvety alebo iné útvary. Abstraktné kerky sa hodia najmä na miesta, kde je tenká koža a takmer žiaden podkožný tuk. Ľudia si ich dávajú do oblasti chrbtu, okolo členkov alebo na rebrá.

Popularitu medzi tetovaniami si vyslúžili aj rôzne nápisy. Či už ide o mená, alebo heslá, či citácie, mnohé z nich zdobia telá ľudí po celom svete. Človeku sa občas v živote zapáčia nejaké slová, ktoré nakoniec použije ako tetovanie. Slovné tetovania sa aplikujú najčastejšie na chrbát, na predlaktia alebo na lýtka. Teda všade tam, kde sa hodí úzke a dlhé tetovanie.

S obrázkov, ktoré sú inšpirované skutočnosťou sú populárne najmä srdcia, ruže a to hlavne u žien. V prípade takýchto tetovaní sa nechávajú ženy zlákať aj farbami a preto vidíme často krát červené ruže alebo srdcia. Pre mužov sa viac hodia rôzne podoby zvierat. Hady alebo levy a tigre ako silné zvieratá majú muži v obľube najviac.

Na internete alebo priamo v tetovacích salónoch nájde každý človek galériu, pomocou ktorej si môže ten správny motív tetovania vybrať. Ak teda nie ste rozhodnutý, inšpirujte sa množstvom motívov, ktoré využili ľudia pred vami.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Aké tetovanie si vybrať?, Kam sa dať tetovať?, Tetovania - inšpirácie a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.