Tetovanie a kerky pre odvážnych

Tetovanie na nohu

Keď sa človek rozhodne pre tetovanie, musí si zvoliť správny motív, ale mal by si vybrať aj to pravé miesto, na ktoré tetovanie umiestni. Mnoho ľudí, ktorí chcú aby ich tetovanie zostalo skryté bežnému pohľadu, si volí tetovanie na nohu. Aké tetovanie sa na nohu najviac hodí?

Dnes naozaj populárne sú tetovania v okolí členka. Hneď na začiatku treba povedať, že tetovanie v tomto mieste tela je skutočne bolestivé a nie každý sa naň naozaj odhodlá. Tenká vrstva medzi pokožkou a kosťou neuchráni človeka pred bolesťou počas aplikácie tetovania. Preto voľte tetovanie okolo členka len vtedy ak ste naozaj silná povaha. Okolo členka sa hodia najmä rôzne obrázky a abstraktné motívy. Tetovanie v tomto mieste ľahko skryje človek v topánke a keď ho bude chcieť ukázať, jednoducho si obuje sandále.

Druhým, naozaj obľúbeným miestom pre tetovanie na nohe je lýtkový sval. Tu sa dávajú tetovať ľudia, ktorí radi ukazujú svoje tetovanie počas leta, keď sa nosia krátke nohavice alebo sukne. Lýtko je vhodné na rôzne nápisy. Práve tam sa dá na nohu pod seba napísať všetko, čo má človek na srdci. Farbu si môže človek taktiež slobodne vybrať a aj keď je dnes čierna stále tou najobľúbenejšou, dostávajú sa do popredia aj modrá a rôzne farebné kombinácie.

Nohy sú dnes voľbou číslo jedna pre mnohých ľudí, ktorí sa pre tetovanie rozhodnú. Ak sa neviete pre správne tetovanie na nohu rozhodnúť, obráťte sa na zamestnanca tetovacieho salóna, ktorý vám určite pomôže a poradí.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Kam sa dať tetovať?, Tetovania - inšpirácie a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.