Tetovanie a kerky pre odvážnych

Tetovanie nápisy

Vybrať správne tetovanie nie je jednoduché. Mnohí ľudia sa rozhodujú aj niekoľko rokov, kým si definitívne zvolia nejaké konkrétne. Tetovanie, ktoré je na celý život, by malo mať zmysel a malo by mať pre človeka osobitný význam. Práve preto si dávajú mnohí ľudia tetovať rôzne nápisy.

Pomerne populárne sú dnes rôzne verše z básní, piesní, ale aj chytľavé vety s románov, či iných kníh. Z času na čas sa človeku stane, že započuje alebo si prečíta niečo, čo sa mu zanorí hlboko do mysle a nakoniec si to obľúbi tak, že si to dá vytetovať.

Musíme priznať, že Slovenčina sa na tetovaniach príliš nenosí. Preto si ľudia dávajú tetovať nápisy anglické, francúzske, ale čoraz častejšie aj latinské. Exotické jazyky nie sú dnes taktiež ničím nezvyčajným. Hebrejčina a čínske znaky taktiež zdobia mnoho ľudí.

Nápisy ako tetovania sa hodia na rôzne časti tela. Dá sa povedať, že prakticky na všetky. Najčastejšie ich vidíme na predlaktiach, ale pristanú ľuďom aj na chrbte, krku, na rebrách alebo nohe. Farby tetovania sú rôzne, ľudia však stále preferujú čiernu a tmavú modrú.

Ak sa v živote riadite nejakým konkrétnym heslom a túžite po tetovaní, neváhajte a dajte si nápis na nejakú časť svojho tela zvečniť. Takto budete mať frázu, ktorá vám je naozaj blízka, pri sebe počas celého života, kamkoľvek pôjdete, čokoľvek budete robiť.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Kam sa dať tetovať?, Tetovania - inšpirácie a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.